O nás

Už žádné obavy

Naše moderní zubní ordinace Vám nabízí své služby. Našimi prioritami jsou maximální šetrnost, bezbolestnost a individuální přístup ke každému pacientovi. Samozřejmostí jsou krátké objednací lhůty a okamžitá domluva návštěvy.  Vždy se vynasnažíme najít nejbližší termín. Garantujeme vysokou úroveň služeb za velmi příznivé ceny. Obavy nechte doma a přijďte nás navštívit.

Paní doktorka Ekaterina Vyskočilová zastřešující kliniku dbá na své celoživotní vzdělávání. Proto se u ní můžete setkat s titulem MSc. (Master of Science), který získala na prestižní anglické univerzitě Warwick splněním postgraduálního programu se zaměřením na protetiku. Dále si v roce 2016 zvýšila svou odbornost splněním tentokráte českého postgraduálního programu "Praktický zubní lékař".

Na klinice provozujeme též dentální hygienu. Prostředí našeho centra vám nabídne vynikající odborné zázemí spolu s příjemným moderním prostředím abyste opravdu zanechali své obavy doma a s důvěrou se svěřili do naší péče.

JAK TO U NÁS VYPADÁ

Naše vybavení

 • Nejkomfortnější křeslo na trhu

  Máme nejpohodlnější a nejkomfortnější křeslo na trhu, samozřejmě nejvyšší řadu A-Dec 500.

 • Moderní OPG Rentgen

  Pro důkladnou diagnostiku zde máme nejmodernější OPG Rentgen OPGX 700 se špičkovou panoramatickou kvalitou zobrazování.

 • Diagnostická kamera KaVo Diagnocam

  Tato kamera nám umožňuje odhalit i ty nejmenší problémy a ukázat je pacientům přímo na místě. Diagnocam navíc umožňuje vyšetřovat i těhotné…

 • Microskop Carl Zeiss Omni Pico

  Hodí se na superjemnou práci v endodoncii a esteticky nejnáročnější práce díky tomu, že vidíme anatomii zubů až 30x zvětšených.