Zubní lékařství jsem vystudovala na univerzitě v Moskvě v Rusku, které jsem úspěšně ukončila v roce 2009. Následně jsem absolvovala 2 letou praxi nejprve ve státní nemocnici a následně v soukromé klinice v Moskvě.

Poté jsem se přihlásila k postgraduálnímu studiu prostetiky a estetické stomatologie na University of Warwick v Anglii, které jsem absolvovala úspěšně s vyznamenáním v roce 2015.
Během postgraduálních studií jsem pracovala nejprve v Londýně na Woodhouse Dental Practise (jako součást studií byla jednoroční stáž pod dohledem zubaře - specialisty), následně pak v Praze na soukromé klinice (2014 - 2015).

Od října 2015 jsem si založila svou soukromou ordinaci, kde jsem využila své zkušenosti i znalosti z různých prostředí v kombinaci se špičkovou technikou. Soustředíme se na precizní práci s použitím mikroskopu, má specializace je vytyčená studiem v Anglii - protetika, záchovná a estetická stomatologie.

V České republice pokračuji ve svém trendu celoživotního vzdělávání, a tak jsem v roce 2016 úspěšně složila (postgraduální) profesní zkoušku "Praktický zubní lékař".

V červnu 2017 jsem otevřela svou soukromou kliniku, kde nabízíme komplexní stomatologickou péči pacientům všech věkových skupin včetně dětí. Provádíme veškerá ošetření - jak vstupní, tak pravidelná preventivní prohlídky a taky náročné stomatochirurgické výkony.

Ordinační hodiny:

Po – St: 9:00 - 14:00